Könyv (18 tétel)
Könyv
(18)
Antik könyvek
Egyéb könyvek
Gyermek- és ifjúsági irodalom
Hobbi, szabadidő
Idegen nyelvű könyvek
Művészet, építészet
Szakkönyvek, kézikönyvek
Történelem
jó
kiváló
sérült
(7)
Kötés típusa
fűzött
karton
kemény kötés
puha kötés
vászon
(7)
Jellemző
illusztrált
(8)
fényképező
(18 tétel)
Keresőszó: fényképező
Könyv
Hevesy Iván: Jó színszűrő - szép kép! és Fényképezés télen – HAFA Könyvtár 5.-6. szám
Daguerre A fényképezés felfedezésének története
Tanya Lloyd Kyi: British Columbia képeskönyv - Fényképezés,utazás,izgalmas tájak, Canada
Dulovits Jenő: Művészi fényképezés című könyv /1940/
Pécsi József: A fényképező művészete
Dulovits Jenő :így fényképezek 1957
Roger Rössing:Fényképezés Prakticával
DIGITÁLIS FÉNYKÉPEZÉS - Dékán István népszerű, hasznos könyve kezdőknek - haladóknak!
Kincsek a nemzet könyvtárából (Szerk. Monok István- fényképezte: Hapák József)
Lászlóffy Aladár: Házsongárd fényképezte Kántor László
Násfay Béla :Víz alatti fényképezés és filmezés
Szabó Tibor: Az analóg fényképezés elmélete és gyakorlata
Sevcsik Jenő: A fényképezés - elméleti és gyakorlati kézikönyv - 1943
Hol A CICA? Írta: Bálint Ágnes Fényképezte: Kapocsy György, Minerva Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó
FÉNYKÉPEZÉS PRAKTIKÁVAL
Dulovits Jenő Így fényképezek
Korszerű fényképezés 1952
Dulovits Jenő: Így fényképezek