Könyv
Antik könyvek
Helytörténet (9 tétel)
Könyv
Antik könyvek
(4433)
Album, képeskönyv
(171)
Életrajz
(121)
Évkönyv
(90)
Filozófia
(45)
Foglalkoztató, munkafüzet
(15)
Helytörténet
(111)
Irodalomtörténet
(128)
Ismeretterjesztő
(296)
Jog
(59)
Lexikon
(127)
Mese
(151)
Művelődéstörténet
(143)
Művészet
(225)
Novella
(61)
Orvosi
(72)
Ponyva
(22)
Regény
(374)
Sport
(41)
Szakácskönyv
(106)
Szakkönyv
(150)
Szépirodalom
(319)
Szótár
(40)
Tankönyv, jegyzet
(49)
Térkép
(26)
Történelem
(561)
Útikönyv
(216)
Vallás
(552)
Vers, mondóka
(162)
19. század
20. század
jó
kiváló
közepes
Kötés típusa
fűzött
kemény kötés
puha kötés
vászon
Jellemző
dedikált
első kiadás
illusztrált
(7)
9 tétel
Könyv
Antik könyvek
Helytörténet
Evangélikus templomok 829
A győri sajtó története (1728-1850) - Dedikált. Pitroff Pál Győr szabad kir. város kiadása, 1915
Magyarország vármegyéi és városai 455
Szt. Lukács fürdő gyógyfürdő hibátlan 100 éves Art deco könyv
Knauz Nándor : A Garan-melletti Szent Benedeki apátság (1890)
Pesty Frigyes VÁRISPÁNSÁGOK TÖRTÉNETE 1882
Pesty Frigyes: Magyarország helynevei történeti, földrajzi és nyelvészeti tekintetben. I. kötet
Magyarország vármegyéi és városai, Pozsony vármegye.
Mocsáry Antal Nemes Nógrád Vármegyének Históriai, Geographiai és Statistikai Esmertetése 1826