Könyv
Lexikonok, enciklopédiák (23 tétel)
Könyv
(41747)
Antik könyvek
(4781)
Egészség, életmód
(629)
Egyéb könyvek
(13978)
Ezotéria
(354)
Gasztronómia
(1244)
Gyermek- és ifjúsági irodalom
(4620)
Hobbi, szabadidő
(1101)
Idegen nyelvű könyvek
(472)
Informatika, számítástechnika
(41)
Irodalom
(1915)
Képregények
(185)
Könyvcsomagok
(262)
Könyvjelzők
(37)
Lexikonok, enciklopédiák
(403)
Miniatűr könyvek
(373)
Művészet, építészet
(4031)
Nyelvkönyvek, szótárak
(172)
Regények
(1751)
Szakkönyvek, kézikönyvek
(1394)
Tankönyvek
(264)
Társadalomtudomány
(592)
Természettudomány
(455)
Történelem
(1535)
Utazás
(361)
Vallás
(797)
jó
kiváló
kopott
sérült
(8)
Kötés típusa
félvászon
karton
kemény kötés
vászon
(10)
Jellemző
első kiadás
illusztrált
(17)
23 tétel
Könyv
Lexikonok, enciklopédiák
Tolnai Világlexikona sorozattöredék 14 kötet
26 kötet Révai Nagy Lexikona
Új magyar lexikon 6 + 1 kötet 1962
A magyar föld népei.
Révai lexikon(eredeti,nem hasonmás) 1-21.kötet,szép állapotban
Révai Nagylexikon 2006 17db Nincs minimálár!
Brehm: Az állatok világa I-XVIII licitre
Szalay - Baróti A magyar nemzet története I-IV
Nagy Képes Világtörténet I-XII
Magyar Nagylexikon teljes 18 kötet (Akadémiai Kiadó, 1993-2004)
Magyar nagylexikon I.
Képes divattörténet. Könyv
Pallas Nagy Lexikon sorozat 10 db 571
Új Magyar Lexikon
Révai Nagy Lexikona 1-19. + előkészítő kötet
COLIN RENFREW - A CIVILIZÁCIÓ ELŐTT - 1998
NÖVÉNYKÓRTAN I-II.- 1965
A kultúra világa sorozat - 9 kötet - egy csomagban
Nouveau petit Larousse illustré
Az Ezeréves Magyarország és még 4 kötet
Cholnoky: A Föld és élete
Tolnai lexikon I-VIII.
A világ és az ember képes gyermekenciklopédia