Könyv
Szakkönyvek, kézikönyvek
Egyéb szakkönyvek, kézikönyvek (10 tétel)
Könyv
Szakkönyvek, kézikönyvek
(1400)
Autó-motor
(206)
Egyéb szakkönyvek, kézikönyvek
(625)
Elektronika, elektrotechnika
(56)
Építőipar, épületgépészet
(56)
Gépészet
(36)
Haditechnika
(38)
Mezőgazdaság
(222)
Orvosi
(129)
Technika
(32)
jó
kiváló
kopott
Kötés típusa
kemény kötés
puha kötés
vászon
Jellemző
illusztrált
10 tétel
Könyv
Manfred Schulz: Pipázók könyve
Magyar órás szakkönyvtár 1-3 kötet
Retró autók szerelése - kézikönyv kupac
Vályi Ödön: Órás szakmai ismeretek
A szőnyegbecsüs zsebkönyve
Cserépkályhás munkák: Derecskei Sándor-Kárpáti Andorné
"Hangya" Szövetkezeti Boltkezelők Kézikönyve 1932.
Szobanövények gondozása, Magyar kertészkönyv 6 db
Racz Gyula/Arismeret Ritkaság!
Kárpitozás korszerű anyagokkal