Könyv
Természettudomány (9 tétel)
Könyv
Természettudomány
(9)
Állatvilág
Egyéb természettudomány
Földrajz, geológia, meteorológia
Növényvilág
jó
kiváló
kopott
sérült
Kötés típusa
bőrkötés
karton
kemény kötés
puha kötés
Jellemző
illusztrált
9 tétel
Könyv
Természettudomány
Búvár zsebkönyvek 4
Magyarország Nemzeti Atlasza – Természeti Környezet (2018)
Pap János : A nagy pillanat Találmányok története
Nádai Magda: Idegenhonos özönfák és -cserjék (2019)
Die Vögel der Erde - A világ madarai - gót betűs német, illusztrált
Cally Hall: Drágakövek UTOLJÁRA!
Rapaics Raymund Magyar kertek
Búvár Zsebkönyvek 10+1 kötet egyben!
Edelsteine - ásványok, féldrágakövek könyv