Könyv
Történelem
Hadtörténet (3 tétel)
Könyv
Történelem
(1557)
Egyéb történelem
(287)
Hadtörténet
(164)
Helytörténet
(103)
Magyar történelem
(564)
Mitológia, monda
(36)
Művelődéstörténet
(86)
Régészet
(64)
Világtörténelem
(253)
jó
kopott
sérült
Kötés típusa
fűzött
puha kötés
vászon
Jellemző
illusztrált
3 tétel
Könyv
Történelem
Hadtörténet
A magyar gyalogság
Akcióban az SS. 1960.
7db. Sven Hassel+3db. Leo Kessler (SS irodalom)