Könyv
Vallás (35 tétel)
Könyv
Vallás
(35)
Buddhizmus
Kereszténység
(31)
Zsidó vallás
jó
(13)
kiváló
kopott
közepes
sérült
(13)
Kötés típusa
bőrkötés
fűzött
kemény kötés
(13)
műbőr
(16)
Jellemző
első kiadás
illusztrált
(30)
35 tétel
Könyv
Vallás
Luther 95 tétele .
Antik ritkaság! 1679 Szent Biblia, Biblia Sacra, majd 350 éves, csodásan fennmaradt példány!
Rónay György: Zakeus a fügefán
Az egyház szentjei 1935-ős kiadás nagy 31*24 cm könyv.
Héber nyelven irt biblia 1878-ból
Jézushoz vezető út, szecessziós , ezüstözött borító,hibátlan belső
:Zibríny József tanító munkája. Komáromban készült 1849-ben Szigler testvérek
Salvador Dali:Miatyánk tíz nyelven
Pannonhalmi Hóráskönyv (kódex hasonmás)
Protestáns család és iskola: Történetek az életből 1911
Csögyam Trungpa - Tibetben születtem
Antik imakönyvek 707
1 Ft - ról! 115 éves mini imádságos könyv.
Biblia hebraica 1839 bőr kötéses 397
VIZSOLYI BIBLIA könyv
A NEKCSEI BIBLIA könyv
Biblia hebraica 1839 bőr kötéses 633
Rómában kiadott Újszövetség Biblia térképpel
A BIBLIA KÓDJA 1-2. RÉSZ
Magyar Református énekeskönyv MÉLIUSZ könyvkereskedés 1923
Antik imakönyv német nyelvű 1900-as évek eleje
Orgona hangok könyv
Misztótfalusi Kis Miklós aranylapos biblia dobozában 17 x 11 cm
1938 Eucharisztikus Kongresszus
SIK SÁNDOR SZENT ALEXIUS 1918
1 ft os aukció. Jézús élete. Antik vallási könyv.
Hozsanna -- Ima és Énekeskönyv 1948 Kiadás Kiválló Állapot
Új Képes Biblia
A Szentek Élete
Antik 1840-es rézcsatos biblia- Funebrál 990
Héber nyelvű judaica könyv 719
Antik vallásos könyv 571
Antik vallásos könyv vagy biblia csatos bőrkötéssel 567
1936 os imakönyv katolikus
1959 es katolikus imakönyv