Lámpa, csillár (13 tétel)
Lámpa, csillár
(13)
Egyéb lámpa
Falikar
Fali lámpa
Petróleum lámpa
(9)
1800-1849
1850-1899
1900-1949
1980-
ismeretlen
Anyag
egyéb fém
réz
üveg
olajmécses
(13 tétel)
Keresőszó: olajmécses
Lámpa, csillár
Antik fali Hanukai.Judaika ,hanuika olaj làmpa olaj mècses ,Menora.
Petróleum olajmécses kék talppal 21cm magas
Antik arab mécses Marokkó Algéria patinás réz álló hordozható török olajmécses 521 5961
S20-19 kis olajmécses,patinás rézből
S 20-6 kis olajmécses
Hibátlan állapotú régi, antik üveg mécses, olajmécses, fali akasztós petróleum lámpa üvegtartállyal
2 OLAJMÉCSES ÉS 1 SPIRITUSZ ÉGŐ CSOMAGBAN
Fenyő formájú olajmécses
Olajmécses, olajlámpa, petróleum lámpa, réz lábbal, jelzett
Üveg olajlámpa olajmécses
Régi felakasztható rézötvözet olajmécses
Olaj mécses
Bányászlámpa olajmécses a XIX. századból