Lámpa, csillár (1.089 tétel)
Lámpa, csillár
(1089)
Állólámpa
(80)
Asztali lámpa
(376)
Bányászlámpa
(7)
Csillár
(159)
Egyéb lámpa
(23)
Falikar
(57)
Fali lámpa
(41)
Lámpa alkatrész
(86)
Mennyezeti lámpa
(89)
Petróleum lámpa
(162)
Zseblámpa, elemlámpa
(9)
-1800
1800-1849
1850-1899
(31)
1900-1949
(147)
1950-1979
(187)
1980-
(89)
ismeretlen
(108)
(521)
Anyag
bronz
(61)
egyéb
(94)
egyéb fém
(127)
fa
(47)
kristály
(19)
műanyag
(21)
ón
réz
(154)
üveg
(131)
vas
(41)
(373)
További opciók ...
(231)
(459)
restaurált
sérült
(33)
(360)
1.089 tétel
Lámpa, csillár
19. oldal / 19
Szakított üveg petróleum lámpa
Gallé Tip asztali lámpa
Antik különleges réz Tiffany csillár
Angyalmintás talpú réz asztali lámpa eladó!
5 ágú ART DECO lámpa ! Ritka burákkal !
Elegáns, retro lámpa
Antik, gyönyörű csillár
Nagy petroleum lámpa tartály piros
Izsépy kerámia asztali Lámpa
60
60
80
100
1
15
16
17
18
19
Ugrás erre az oldalra: