Militária (10 tétel)
Militária
(10)
Egyéb
(9)
Tűzfegyver (hatástalanított)
1900-1949
1950-1979
ismeretlen
restaurált
sérült
zománc tábla
(10 tétel)
Keresőszó: zománc tábla
Militária
1939 Náci nemet második világháborús zománc tábla
2.Vh.Náci német zománctábla
Vitézi címer zománctábla 47 x 38 cm
RÉGI CÍMERES ZOMÁNC TÁBLA
Zománctábla Kádár címeres kmb
Zománctábla Kádár címeres
Zománcozott, zománcos utcanév tábla "II. HORTHY MIKLÓS-ÚT"
Régi zománc tábla Colt's manufacturing
Antik zománctábla "AZ ORSZÁGOS FRONTHARCOS..."
Helyőrségkomemdáns retro zománc tábla.