Numizmatika, Pénz, Érme
Ókori pénz, érme (1.561 tétel)
Numizmatika, Pénz, Érme
Ókori pénz, érme
(1561)
Bizánc
(29)
Egyéb
(66)
Görög
(48)
Keleti
(29)
Római
(1389)
Anyag
arany
bronz
(620)
cink
ezüst
(350)
ezüstözött
(23)
ismeretlen
(11)
ötvözet
(30)
réz
(16)
(278)
További opciók ...
1.561 tétel
Numizmatika, Pénz, Érme
Ókori pénz, érme
25. oldal / 27
A RÓMAI JULIA
TITUS VESPASIANUS
Római érmék
Római ezüst érme
ANTONINUS PIUS ?? SESTERTIUS !
I. Constantinus lugdunumi verete!
Licinius l. (Folis)
Severus Alexander, Elagabalus ezüst dénár
Aurelianus Antoniniane
Hadrianus Denár
Probus Antoniniane
Római ezüst érme
Római ezüst érme
római érmék
2 db római dénár
Olcsó római lot 7 db-os!
Római kisbronz
Római kisbronz
Római kisbronz
Arany Érme (Keresztelő Szent János) Hamisítvány
Néro, római ezüst pénz (RIC.60)
ARANYOZOTT MELLVÉD VERET
III.GORDIANUS VIM.
Bronzkori hajtü
tmsolos fibula
ARANYOZOTT KÖRLAP FIBULA
GALAMB ÁBRÁZOLÁSÚ FIBULA
FIBULA KÜLÖNLEGESSÉG
ÁLLAT ÁBRÁZOLÁS FIBULÁN
LÓ ÁBRÁZOLÁSÚ FIBULA
ÁLLAT ÁBRÁZOLÁSÚ FIBULA
FIBULA, TŰ NÉLKÜL
ÁLLAT FIGURÁLIS FIBULA
BRONZBÓL FIBULA
Római bronzok
CIKÁDA FIBULA
RÓMAI BRONZ ÉRME
Római bronzok
Gyűrűk,gyűrűpénzek, karika és pecsétgyűrűk.
Eladó 4 db római érme ! új képek !
római fibula
90 db római bronz
LUCILLA Sestertius II.század
70 db római érme
10 db-os kisbronz lot
24 db római pénz
Római kisbronzok LOT
44 db-os római lot!!!
14 db-os római lot!!!
Nagy Sándor drachma másolat
2 darab római minibronz
CONSTANS FOLLIES
Antónius Pius Denar
Római kisbronz
I Otho kisbronz,különleges hátlappal
Kisbronz
Jovianus kisbronz
Aurelianus antoninianus
Dénár
Valentinianus I.sz:364-375
60
60
80
100
1
23
24
25
26
27
Ugrás erre az oldalra: