Összes termék (129 tétel)
Bútor
(115)
Gyűjtemény
Könyv
Üveg
(7)
Zene
kohn
(129 tétel)
Keresőszó: kohn
1. oldal / 2
AKCIÓ! Eredeti, jelzett J&J Kohn vese alakú Thonet mahagóni fiókos szalon asztalka
J & J Kohn (Thonet) antik karosszék jelzett
GYŰJTŐKNEK! Gyönyörű,nagyon ritka, osztrák sas fejes, nyomott mintás J&J Kohn Thonet hintaszék 1910
Régi sörös üveg, Kohn Mór Szabadka
Jacob & Josef Kohn Bécsi zongoraszék Ritkaság!!!
Ritka Kohn tálaló szekrény kb.1880
Jacob & Josef Kohn ritka bécsi szervíz asztal
Thonet szerviz asztalok szerviz zsúr asztalok 4db! posztamens szobortartó, laptop asztal Kohn
1D864 Antik Kohn vagy thonet szecessziós szék
J&J Kohn székek (1 db)
1K749 Antik duplán jelzett Bécsi Thonet szék pár Jakob & Josef Kohn
Antik Thonet Kohn szék 2 darab 688
Thonet Kohn Wien (Bécs), jelzett
Antik thonet kávéházi hajlított bútor szék Kohn jelzéssel 6 darab 734
6 db JELZETT BÉCSI J&J KOHN Nr.324 sz. SZÉK / THONET konkurrense
KOHN SÁMUEL : HÉBER KUTFORRÁSOK ÉS ADATOK MAGYARORSZÁG TÖRTÉNETÉHEZ - JUDAIKA
Restaurált, jelzett J&J Kohn szekrény THONET konkurrense 1890-1900
Thonet zsúrasztal / Jacob & Josef Kohn Austrian Pre-War Bentwood Table
4 db. J.&J. KOHN szék.
Csodaszép Thonet- J.&J. Kohn karfás szék.
J&J Kohn szék – értéktartó és -hordozó
Jacob&Josef Kohn zongoraszék
J. & J. Kohn ülőke / RITKASÁG
Antik thonet bútor asztal ívelt asztallappal Kohn matricával 5855
Jacob s & Josef Kohn wien 2 db antik szék
THONET KOHN SZÉK PÁRBAN SÜTŐT IS
J&J KOHN No. 719/C Gustav Siegel Sofa
Pair of kohn armchairs
Jacob & Josef Kohn Sofa
Antik, maximálisan stabil J&J Kohn (Thonet) karfás íróasztal szék, jó állapotú kárpittal
Régi sörösüveg Kőbányai Dreher sőr Kohn Márton Körösladány
J.& J. Kohn szék / Otto Wagner.
Eredeti antik, ritka kivitelű, egymás alá rakható szecessziós Thonet (J&J Kohn ?) asztalkák egyben
Kóser adomák - Elmondja a Kis Kohn Budapest 1903. Magyar Könyvkiadó Társaság
Jugendstil virágtartó, Jacob & Josef Kohn
Kohn és Thonet szék.
4 db Extra Ritka Thonet ,Jacob & Josef Kohn Wien Jelzett Szék
Thonet,Bécs, zongora szék ,àllitható,J&J Kohn ! Szecessziós korú,szàzadforduló mesteri darab
Jacob&Josef Kohn 1890-1930 Eredeti Thonet szék
Jacob & Josef Kohn CERTIFIKÁT WIEN JELZETT THONET ÜLŐKE SZECESSZIÓS HAJLÍTOTT FA KÁVÉHÁZ DIZÁJN 1910
JACOB &JOSEF KOHN jelzett Thonet szék.
Szép állapotú Thonet( J&J Kohn) telefonasztal vagy virágtartó
antik thonet Kohn jelzés 2 darab szék felújítandó állapotban
Jakob und Josef Kohn, bécsi székpár 1905 körül (Thonet, Wiener Werkstatte), eredeti, felújítandó
2 db KOHN szék / Thonet
Thonet szék dombornyomott, jelzett,JACOB&JOSEF KOHN
Gyönyörű Thonet- J.&J. Kohn karfás szék.
Gyönyörű múzeumi ritka J&J Kohn ( Thonet ) franciaágy 1880-ból
KURIÓZUM! Gyönyörű, eredeti bécsi J&J Kohn - Thonet vitrin / könyves szekrény
Gyönyörű Otto Wagner karfás szék Thonet - J.&J. Kohn .
Osztrák Thonet pad, jelzett eredeti Bécs Josef und Jacob Kohn cimkéjével -Talosit részére
Richard Kohn osztrák öngyújtó
NAGYON RITKA!! Eredeti, jelzett, antik mahagóni színű J&J Kohn Thonet ágykeret az 1910-es évekből
Eredeti Gustav Siegel terve alapján, Jacob & Josef Kohn manufaktúrájában készített hintaszék. Bécs
Jacob & Josef Kohn Wien bécsi "thonet" szék
THONET KAROSZÉK SZÉK FOTEL Jakob&Josef KOHN AUSTRIA !!luxus fotel Bécsből az 1900as évek elejéről!!
J&J KOHN THONET karosszék restaurált
Thonet asztal J&J. Kohn stílusú íróasztal, varró, dohányzó asztal, laptop. Szecesszió, Art deco,
THONET zongoraszék J&J KOHN
Hihetetlen Otto Wagner szecessziós karosszék szék J.&J. Kohn Wien,1906 körül nem Thonet
2 db J.&J.Kohn szék.
Jelzett J&J kohn zongoraszék
Thonet, Szecessziós bútor asztal szép hibátlan Jacob Josef Kohn antik luxus posztamensnek kávézó..
Karfås forgos Kohn szėk
2 db KOHN / Gustav Siegel szék.
Thonet szék, Kohn szék
Josef and Jacob Kohn asztalka
Josef Hoffmann J&J Kohn karszék
J&J Kohn Bécs szecessziós ritka Thonet asztal.
Régi de jó állapotú Josef Hoffmann - J&J Kohn típusú Thonet garnitúra replika kiadásban
J. & J. KOHN pad
Thonet Jacob &Josef Kohn Wien szék Felújítva 1 db jelzett!
Jelzett antik Jacob & Josef Kohn szék masszív stabil,felújítandó állapotban + Királyi vasúti cimkés
Ritka, nagy méretű, dió intarziás 3 db antik egymásba rakható J&J Kohn szecessziós Thonet asztalka
J&J.Kohn karosszék
Kohn hintaszék
Kohn Márton Körösladány sörösüveg
Jacob & Josef Kohn jelzett thonet szék,íróasztalszék.Szép és ritka darab.1900 körül.
Gyűjtői darab! Mintás, jelzett antik J&J Kohn Thonet szék eladó nagyon stabil állapotban
"Kohn Lipót Likőr és Rumgyár Salgótarján" likőrösüveg (795)
4DB.THONET ASZTAL EGYMÁSBA TOLHATÓ GARNITÚRA J&J KOHN
Jacob & Josef Kohn jelzett thonet asztal.Szép és ritka darab.1900 körül.
Otto Wagner karszék, Jacob&Josef Kohn Nr. 714
FELÚJÍTOTT KOHN WIEN SZECESSZIÓS 2 LAPOS ASZTAL VIRÁGTARTÓ ÁLLVÁNY
Thonet/J&J/Jacob & Josef Kohn szék
Szecessziós ülőgarnitúra J&J Kohn Nr. 440 (?) Thonet konkurense
Nagyon ritka Jakob & Josef Kohn bécsi thonet szék szecessziós nyomott mintás 2db együtt
2 darab,jelzett J&Kohn karosszék
Jacob & Josef Kohn asztalka
Jacob & Josef Kohn stílusú Antik szalon ülőgarnitura.
Régi szódásüveg - Kóhn J.Mihály Szikvízgyára Balatonfüred
Meseszép Felújított Antik J&J KOHN bécsi Thonet székek 4db .
J&J Kohn,thonet szék!
Thonet asztal, Kohn szék.
Kohn hintaszék
Ritka Kohn Thonet Jakob & Josef
Jacob & Josef Kohn
KURIÓZUM! Teljesen restaurált antik bécsi Jacob & Josef Kohn stílusú szecessziós szalongarnitúra
Jacob & Josef Kohn Wien Thonet szék párban
100
60
80
100
1
2
Ugrás erre az oldalra: