Összes termék (99 tétel)
Bútor
(85)
Egyéb régiség
Ékszer
Fémmunka
Játék, szabadidő
kerti pad
(99 tétel)
Keresőszó: kerti pad
2. oldal / 2
Régi paraszti kisebb pad, ülőke - fenyő
Régi kovácsoltvas pad,várótermi pad
Mezei László: A kerti padon
Kerti Pad
vas pad
Látványos Macska Cica pár egy kerti padon vintage aranyozott, AJC védett jellel bross a 70' évekből
Felújított kerti pad.
Antik festett lóca pad restaurált felújított vintage
Öntöttvas pad, lóca, gyerekeknek!
Extra hosszú 3 darabos vas pad váz
Kerti pad makett , játék vagy polcdísz
hinta pad
Restaurált öntöttvas kerti pad gyönyörű állapot
Dekoráció - kerti pad - vessző - 31 x 29 x 17 cm FERTŐTLENÍTVE!
Pad / Kerti pad /
Régi öntöttvas, vas kerti pad az 1900 -as évekből.
Kerti pad eladó Kecskeméten
Pad dekorációnak
Kerti pad
ANTIK ÖNTÖTT KERTI PAD
Régi öntöttvas kerti pad váza, kerete - vintage
Antik láda-pad
Eredeti, antik szecessziós kerti pad, ritka!
Kerti pad
Kerti pad
Pad,lóca,kerti pad,
Öntöttvas kerti pad váza Krisztinek 2 váz.
Öntöttvas kerti pad váza Krisztinek 1. váz
Öntöttvas kerti pad
Régi, rácsos kerti pad - fém vázon fenyő ülőke és támla
Nagy, fém vàz, retro pad, strand pad, kerti, fa, régi, loft, vintage
Retro kerti pad
Kerti pad ...öntöttvas
Öntöttvas kerti pad....
Kerti pad
romantikus kerti pad
2db kerti pad
antik öntöttvas kertipad
antik öntöttvas kertipad
60
60
80
100
1
2
Ugrás erre az oldalra: