Összes termék (224 tétel)
Egyéb régiség
Kerámia
(173)
Otthon, háztartás kellékei
Porcelán
(49)
gránit váza
(224 tétel)
Keresőszó: gránit váza
4. oldal / 4
GRÁNIT VÁZA
Kispest, art deco váza, vörös
Kispest, art deco váza
Nagyméretű Kispest váza.
Gránit váza
KORAI GRÁNIT /KKKP/ KÉK MÁZAS VÁZA
Kispest, art deco váza
Kispesti váza
KISPESTI SZECESSZIÓS DÍSZVÁZA
Art deco Kispest sárga nagyméretű váza
Retro Gránit váza
Art deco Kispest váza
Gránit váza
varnaivighnek Antik gránit japán mintás kézzel festett váza
2 füles, retró kerámia váza, Gránit jellegű
Kispest - Gránit váza
Art deco "Gránit" kerámia váza
RÉGI FOLYATOTT MÁZAS KISPEST VÁZA
GRÁNIT KERÁMIA VÁZA 24.5 CM jelzett,sorszámozott
Gránit váza
Retro kerámia Gránit váza "Blinky23" részére
"Kispest" jelzésű kerámia váza
Gránit retro iparművész kerámia váza
Padlóváza Gránit
Kispest váza 2.
Kispesti váza
Ritka Gránit retro csíkos váza
Retro kispesti váza
Gránit váza
Régi Kispesti Gránit Gyár Kerámia Váza
Kispest, GrÁnit VÁza
Nagyméretű art-deco váza (régi "Kispest")
Padlóváza
Régi GRÁNIT virágmintás art deco váza
Nagy méretű gránit váza 25 cm
Horoszkópos gránit padlóváza
Gránit váza
Gránit váza
Antik gránit sorsz. keleti mintás váza - Ritka !!
Kispesti vázácskák (NR. 184)
Kispest Art deco váza
Irredenta Díszváza
Antik Gránit Kalocsai Esernyő tartó váza 35cm
Kispesti Gránit váza
60
60
80
100
1
2
3
4
Ugrás erre az oldalra: