Összes termék (6.518 tétel)
Egyéb régiség
(9)
Ékszer
Fémmunka
(7)
(5708)
Gyűjtemény
(78)
(597)
Képkeret
Kerámia
(8)
Óra
Otthon, háztartás kellékei
Porcelán
(18)
Szobor
Szőnyeg, Textil
(79)
csendélet
(6.518 tétel)
Keresőszó: csendélet
5. oldal / 109
Szántó Lukács ( 1963 -) "Pipacs" - csodálatos festmény!
Régi virág csendélet művész festmény képeslap
Festmény Asztali gyümölcs csendélet
Virágok csendélet olajfestmény
Pipacs virágcsendélet (élethű)szép keretben ,jelzés nélkül, régi festmény
Piroska János (1894-1987) Csendélet
Festmény 90x72cm
BATTI ANTIK CSENDÉLET OLAJ FESTMÉNY PEZSGŐ ÉS GYÜMÖLCS ÁLLÓ BLONDEL KERETBEN 46 X 37 CM
Kisméretű , bájos és régi csendélet !
Szentendrei festő : Csendélet olaj,vászon.
Gyönyörű kis virágos akvarell kép keretben
Egerváry Potemkin Ágost Asztali Csendélet Nemzeti Szalon Független Művészek Társasága
Lieber Éva: Népi edények. Képcsarnokos festmény.
Erdei Tájkép Ismeretlen festő
Oszoli Piroska (1919-2017) kis Duna csónak kikötő
Csendélet rézkarc 52x42 cm
ANTIK CSENDÉLET IMREY SZIGNÓVAL, OLAJFESTMÉNY EREDETI KERETÉBEN 36x30 CM
ANTIK ORGONA CSENDÉLET IMREY SZIGNÓVAL, OLAJFESTMÉNY EREDETI KERETÉBEN 36x30 CM
Tarai Teréz : Asztali csendélet Zsolnay historizáló vázával
Biai-Föglein István: Gyönyörű virágcsendélet rendkívül kedvező áron
Mesterházy D. jelzéssel : Szekfűk
Grünwald Klára - Virágcsendélet a műteremben kilátással
KOZMA ISTVÁN (1937-2020) "KUBISTA CSENDÉLET MASZKKAL" 80X60 CM, OLAJ, VÁSZON FESTMÉNY
Több mint 100 éves tűgobelin gyümölcs csendélet
Bánkuti Gertrúd - csendélet (70*50)
Basch Andor - Gyümölcs csendélet kancsóval 1938.
XIX. századi olaj festmény, 26 x 31 cm-es nagyságú szépség.
Murin Vilmos (1891 - 1952) Csendélet porcelán figurával c. festménye Eredeti Garanciával!
Vinkó Leó: Kubista csendélet
IMREH ZSIGMOND (1900-1965): VIRÁGOK VÁZÁBAN
Hargitai András olaj virágcsendélete
ANTIK VIRÁGCSENDÉLET OLAJ VÁSZON FESTMÉNY OVÁLIS FEKETE KERETBEN
Slezák Lajos hullámzás
Brankovics Kukucska Éva (1938): Halas csendélet - keretezve
HÁROMHÁZI GERGELY:GYÖNYÖRŰ VIRÁG CSENDÉLET 1956 98x78cm!!!
Scholz Erik (1926-1995) : Csendélet , Olaj/Farost
1M460 Scholz Erik : "Csendélet ablakban"
Virágcsendélet orgonás festmény csendélet olaj kép antik
Nagyon régi Sebastian (Sebastian Stoskopf?) csendélet festmény (kereten, vásznon pecsét)
Hímzett falikép keretben - gyümölcs csendélet
Bognár 1965 olaj-fa virágcsendélet festmény
1F109 Mády jelzéssel : Asztali gyümölcscsendélet
Virág/gyümölcs csendélet, olaj, 63x71 cm
Papp Gábor(1936) Csendélet képcsarnokos festménye
Sajó S. Géza - Csendélet
Cséry Béla: jelzéssel , szép állapotu virágcsendélet
Nagyméretű 110x80cm Csendélet 70-es évek olajfestmény EREDETI GARANCIÁVAL !
PAPP GÁBOR "ART-DECO CSENDÉLET" (1972-ben készült, 60X100 cm) OLAJ, FAROSTLEMEZ FESTMÉNY, EREDETI
Banatig felhasználónak Gyümölcs csendéletes porcelán dísztányér, falitányér (L2410)
Benczúr Ida, Dolányi : "Csendélet" 1935
Napraforgók (olaj, vászon, 35x25 cm)
Molnár Z. János (1880 - 1960) ART DECO CSENDÉLET FÜSTÖLGŐ SZIVARRAL
Nyilasy Sándor : Sárga rózsák. Olaj, vászon Gyűjtői darab!
Séday Éva virágcsendélet
Mezei virágcsendélet festmény.
Megyeri-Horváth Gábor festménye
Sz. Ugocsai Antal-Asztali Csendélet - EREDETI garanciával
Üvegcsendélet, olaj, karton, jelzett, keretben, 60x78 cm
Novák Erzsi festmény, csendélet muskátlival és őszibarackkal, kitűnő állapotban.
60
60
80
100
1
3
4
5
6
7
109
Ugrás erre az oldalra: