Óra
Képóra (10 tétel)
Óra
(28369)
Alkatrészek, tartozékok
(3638)
Állóóra
(257)
Asztali óra
(2134)
Ébresztőóra
(986)
Egyéb antik óra
(559)
Ékszeróra
(619)
Falióra
(3840)
Kandalló óra
(1121)
Karóra
(10975)
Képóra
(46)
Utazó óra
(257)
Zenélő óra
(25)
Zsebóra
(3912)
Anyag
arany-acél
aranyozott
fa
vas
Szerkezet
kézi felhúzós
(7)
Számlap
arab számok
római számok
1800-1849
1850-1899
1900-1939
sérült
10 tétel
Óra
Képóra
NAGYON RITKA, ANTIK KÉPÓRA CA. 1830!!!
Szép használt Timex karóra
Eladó kép óra fellelt állapotban
Képóra fellelt állapotban
Antik feles ütős képóra 856
Antik feles ütős képóra 764
Kép óra,kép vaslemezen,50x70-s blondelkeretben
Képóra a XIX.-századból.
Képóra.
Képóra