Óra
Képóra (36 tétel)
Óra
(28536)
Alkatrészek, tartozékok
(3681)
Állóóra
(259)
Asztali óra
(2143)
Ébresztőóra
(996)
Egyéb antik óra
(563)
Ékszeróra
(622)
Falióra
(3857)
Kandalló óra
(1127)
Karóra
(11026)
Képóra
(46)
Utazó óra
(258)
Zenélő óra
(25)
Zsebóra
(3933)
Anyag
arany
aranyozott
fa
(13)
műanyag
(16)
Szerkezet
kézi felhúzós
(17)
quartz
(16)
Számlap
arab számok
római számok
(14)
(17)
1800-1849
1850-1899
(7)
1900-1939
1940-
(17)
(10)
(12)
sérült
(10)
36 tétel
Óra
Képóra
Bécsi neobarokk képóra, Anton Olbrich, 1850
Óra fényképekkel 36 cm átmérővel
Antik Biedermeier képóra 1850-60 körüli alkalmi áron
Képóra, üvegre festett keretóra, falióra 1934
Kép-óra a Monarchia idejéből
Retró óra
Fém - NAGY - ÓRA - zománcozott - mágnestáblás óra 43 x 29 cm - fa keret - gyönyörű - hibátlan.
Trieszt Antik Képóra Zenélő Szerkezettel
Baba szoba órával 3 D kép
Kèpóra eredeti kèzzel festett
Képóra lemezre festett képpel
Századfordulós, órás kép eladó (képóra)
14 karóra tengej korona , zsebórához ,beépitésre
Biedermeier felesütős keretóra működik.
Ancre - Incabloc 17 Jewels
Biedermeier keretóra
Képóra
NAGYMÉRETŰ ÖKÖRSZEMES BIEDERMEIER KERETÓRA HIBÁTLAN
Szep lapararanyozott keretora learazva
Flamand képóra
Szép elegáns ritka EREDETI TV ÓRA
Antik Keretóra Francia! Zenélő szerkezettel
Antik képóra
Antik ráma óra
Képóra
Képóra
EREDETI BIEDERMEIER NAGYMÉRETŰ KERETÓRA
Parkolás jelző óra
Tiffany viágító óra színes hangulatos új
ANTIK KÉPÓRA ZENESZERKEZETTEL MŰKÖDŐ HIBÁTLAN
Antik képóra
Gyönyörü régi 100 éves Bieder keretóra,nagy!
14k Arany óra
órás könyv
Képóra Csata Jelenetes