Otthon, háztartás kellékei (7 tétel)
Otthon, háztartás kellékei
(7)
Használati eszköz
Iroda, íróasztal kellékei
Lakáskiegészítő
sérült
kuba
(7 tétel)
Keresőszó: kuba
Otthon, háztartás kellékei
Régi cukros vászon zsák - kubai cukor
Kubai fa szivardoboz - Rómeó és Júlia
2 db fa kubai szivardoboz - Bolivar,
Régi Kubai fedeles kő edény
régi kubai szivardoboz fémdoboz
Kubai szivarkás fémdoboz