Porcelán (26 tétel)
Porcelán
(26)
Aquincum
Herendi
(21)
Német porcelán
Terméktípus
figurális, szobor
(25)
váza
Készítő, márka
aquincum
egyéb német porcelán
herendi
(21)
1900-1949
1950-1969
1970-1989
ismeretlen
(17)
antik
art deco
modern
népi
(18)
Jelzett
jelzetlen
jelzett
(25)
(12)
sérült
(10)
eredeti
(25)
betyár
(26 tétel)
Keresőszó: betyár
Porcelán
Herendi táncoló betyár
Táncoló betyár figura.
Herendi táncoló betyár 876
Aquincumi Porcelán Betyár
Aquincumi porcelán betyár
Extrém ritka,henger alakú betyáros váza,Hortobágy
Aquincumi betyár 488
Herendi táncoló betyár 247
Herendi táncoló betyár 132
HERENDI táncoló betyár-hibátlan
Herendi , Táncoló Betyár !
Herendi táncoló betyár 131
Herendi botjára támaszkodó betyár 71
Herendi táncoló betyár 910
Herendi nagy puskás betyár hibátlan állapotban!
Herendi táncoló betyár 420
Herendi táncoló betyár 59
Herendi táncoló betyár 981
EGY FORINTRÓL - HERENDI MULATÓ JUHÁSZ, BETYÁR
Herendi Táncoló betyár
EGY FORINTRÓL - HERENDI TÁNCOLÓ JUGÁSZ VAGY BETYÁR - JUBILEUMI KIADÁS
HERENDI Táncoló Betyár eladó!
Herendi Táncoló betyár
Herendi paraszt,betyár 34cm magas
Herendi betyár legény
Herendi Táncoló betyár