Porcelán (5 tétel)
Porcelán
Egyéb porcelán
Herendi
Terméktípus
egyéb tárgy
étkészlet
kanna, kancsó
tálca
tál, tányér
Készítő, márka
egyéb márka, készítő
herendi
1800-1899
antik
Jelzett
jelzett
sérült
eredeti
monogrammal
(5 tétel)
Keresőszó: monogrammal
Porcelán
Antik monogramos porcelán kínáló tálca 315
Ferenc József monogramos sótartó ANNYIRA JÓPOFA ÉS ANNYIRA RITKA!!!!
Antik ibolyás családi monogramos teás kanna 812
Ferenc József /FJ/ monogramos antik herendi tányér
Ferenc József monogrammal Herendi étkészletből kínáló tál fedele