Porcelán (7 tétel)
Porcelán
(7)
Egyéb porcelán
Német porcelán
Zsolnay
Terméktípus
egyéb tárgy
figurális, szobor
Készítő, márka
egyéb márka, készítő
egyéb német porcelán
hummel, goebel
zsolnay
1800-1899
1900-1949
antik
Jelzett
jelzetlen
jelzett
sérült
eredeti
parfümös
(7 tétel)
Keresőszó: parfümös
Porcelán
Goebel német porcelán parfümös üveg / tartó
Antik porcelán parfümösök 862
Ritka,antik,porcelán parfümös üveg
Parfümös perzsa mintás
Parfümös üvegcse
Porcelán parfümös üveg
Porcelán parfümös.Szép darab.