Porcelán (9 tétel)
Porcelán
(9)
Zsolnay
(9)
Terméktípus
egyéb tárgy
falidísz
váza
Készítő, márka
zsolnay
(9)
1900-1949
(8)
empire
(8)
Jelzett
jelzett
(8)
(8)
eredeti
(8)
zsolnay csempe
(9 tétel)
Keresőszó: zsolnay csempe
Porcelán
Zsolnay csempe, 19. sz. vége 20. sz. eleje, porcelán bolt cégér, egyedi, ritka relikvia, 1 Ft-ról
Zsolnay kájha csempe perem 1880
Zsolnay csempèk 1860-1890
Zsolnay csempèk 1860-1890
Zsolnay csempèk 1860-1890
Zsolnay csempèk
Zsolnay csempèk
ZSOLNAY CSEMPE EXTREM RITKA 1880 HIBAS
ZSOLNAY CSEMPE 2 DARAB HIBATLAN 1880-90