Porcelán (20 tétel)
Porcelán
(20)
Zsolnay
(20)
Terméktípus
bonbonier, doboz
falidísz
figurális, szobor
(15)
tál, tányér
Készítő, márka
zsolnay
(20)
1900-1949
1950-1969
1970-1989
1990-1999
(9)
antik
art deco
barokk
modern
retro
(11)
Jelzett
jelzetlen
jelzett
(19)
(12)
restaurált
eredeti
(17)
zsolnay halas
(20 tétel)
Keresőszó: zsolnay halas
Porcelán
Zsolnay Eozin Modern Hal
Zsolnay halat fogó fiú 901
Zsolnay eozin hal,,,,,Hibátlan....Minimál ár nélkül,,,
Zsolnay eozin hal,,bütykös hal,,,Hibátlan....Minimál ár nélkül,,,
Zsolnay eozin hal
Zsolnay, Török János art deco, vörös-fekete halas falitál, - bowl from Zsolnay, artwork NHC
Zsolnay eozin bütykös hal
1,-Ft Nagyon Ritka Zsolnay hal
Zsolnay ritka hal 363
Zsolnay eozin bütykös hal
Zsolnay Eozin Hal
Zsolnay halas tányér
Ritka, hibátlan Zsolnay Tercia, fiú hallal, halas fiú, porcelán szobor, 27 cm, 1 Ft-ról
Zsolnay: Fecskefarkú , art deco hal
Antik Zsolnay halas kínáló! Hatalmas!
Zsolnay modern Nádor Judit eozin halacska-hibátlan állapotban!
Zsolnay modern török János hálas tál
Antik zsolnay halas fogoval
Zsolnay eozin art deko hal
Zsolnay eozin hal