Porcelán (6 tétel)
Porcelán
Drasche
Herendi
Német porcelán
Terméktípus
figurális, szobor
tál, tányér
Készítő, márka
drasche
herendi
meissen
1800-1899
1950-1969
1970-1989
antik
Jelzett
jelzetlen
jelzett
restaurált
eredeti
antik kard
(6 tétel)
Keresőszó: antik kard
Porcelán
Kard jelzésű antik Meissen porcelán szószos tál 1815-1860
Herendi Hadik huszár, kardját nézegető
Herendi Turulmadár Karddal
Herendi Mandarin harcos karddal
Drasche fehér porcelán huszár karddal
Herendi kard Vivó