Porcelán (11 tétel)
Porcelán
(11)
Angol porcelán
(10)
Egyéb porcelán
Terméktípus
csésze, pohár
egyéb tárgy
kanna, kancsó
tál, tányér
Készítő, márka
egyéb angol porcelán
egyéb márka, készítő
royal doulton
(7)
1800-1899
antik
Jelzett
jelzett
(7)
eredeti
arnold doulton
(11 tétel)
Keresőszó: arnold doulton
Porcelán
Doulton Arnold fedeles tál
Extrém ritka antik angol fajansz nagyméretű teás, kakaós csésze - Doulton Arnold 2.
Antik Doulton Burslem Arnold US Patent csésze alátét kistányér 2 db, 1882
Doulton "ARNOLD" antik fajansz alátét mokkás csészéhez 11,6 cm
Antik angol Doulton "ARNOLD" porcelán mokkás szett
Antik Doulton Burslem Arnold kancsó
Antik fajansz Doulton Arnold csésze szett
Doulton Burslem Arnold teás szett
Kizárólag mariposita vásárló számára - Doulton Burslem "Arnold" kistányér/csészealj 17 cm
19. század Doulton Burslem Arnold porcelán csészék
Antik Doulton Burslem (Arnold) teás csésze