Porcelán (14 tétel)
Porcelán
(14)
Zsolnay
(14)
Terméktípus
asztalközép, kínáló
figurális, szobor
(11)
Készítő, márka
zsolnay
(13)
1900-1949
1950-1969
1970-1989
1990-1999
antik
art deco
népi
(7)
Jelzett
jelzett
(11)
restaurált
sérült
eredeti
(11)
eozin liba
(14 tétel)
Keresőszó: eozin liba
Porcelán
Zsolnay eozin antik libás lány, pajzspecsétes
1920 évek Antik Zsolnay Eozin, Libát Etető Kislány. Hibátlan!
Ritka, Régi Zsolnay eozin mázas kínáló libákkal, gyerekekkel
Zsolnay eozin antik libás tál békával
Zsolnay-Eozin Libát tömő lány
Zsolnay eozin antik pajzspecsétes libás lány 24 cm
Régi Zsolnay eozin mázas kacsás, libás tál békával
Zsolnay eozin antik pajzspecsétes libás lány 23,5 x 15,5 x 10 cm 1920 - 30 évekből
Zsolnay eozin libát tömő kislány
Zsolnay antik eozin Libás lány,pajzspecsétes
Zsolnay eozin labrador mintás libás tál békával, piros aljú, pajzsos jelzésű.
Zsolnay eozin libát tömő lány Sinkó András Pajzsos
ZSOLNAY EOZIN SINKÓ LIBÁT TÖMŐ LÁNY FIGURA
Zsolnay eozin libás kislány. 1895-1902-böl.