Porcelán (19 tétel)
Porcelán
(19)
Drasche
Herendi
Kőbányai Porcelángyár
Zsolnay
(16)
Terméktípus
asztalközép, kínáló
(7)
egyéb tárgy
figurális, szobor
hamutál
tálca
tálka
tál, tányér
Készítő, márka
drasche
herendi
zsolnay
(16)
1950-1969
1970-1989
1990-1999
2000-
ismeretlen
(7)
antik
art deco
barokk
retro
szecesszió
(9)
Jelzett
jelzetlen
jelzett
(14)
(16)
eredeti
(14)
kobra
(19 tétel)
Keresőszó: kobra
Porcelán
Kőbányai kobra kígyó
Zsolnay eozin kobrás tál, kiskagyló
Zsolnay kobrás, aranyozott névjegytartó, gyűrűtartó,, kínáló tálka
Drasche ritka kobra figura!
Zsolnay: Kobrás névjegytartó
Ritka Zsolnay eozin mázas kobrás tál
Zsolnay Eozin Kobrás Dísz tál. Hibátlan!
Zsolnay kobra tál jeltelen 2500 ft
Zsolnay eozin mázas kobrás névjegykártya tartó
ZSOLNAY KOBRA NÉVJEGYTARTÓ
Zsolnay rozsaszin mázas kobrás tál
Zsolnay eozin kobrás tál
Eladó nagyon ritka Zsolnay pirogránit kobrás kínáló
Eladó nagyon szép Zsolnay eozinos kobra kínáló
Egy igazi ritkaság! Zsolnay pirogránit kobrás tál!
ZSOLNAY EOZIN KOBRÁS TÁL, HAMUTARTÓ
Kobra herendi hibátlan
Zsolnay eozin kobrás tál .