Porcelán (11 tétel)
Porcelán
(11)
Egyéb porcelán
(10)
Német porcelán
Terméktípus
csésze, pohár
étkészlet
tál, tányér
teás-, kávéskészlet
(7)
Készítő, márka
alt wien
(7)
egyéb márka, készítő
egyéb német porcelán
1800-1899
1900-1949
(7)
1950-1969
antik
(8)
Jelzett
jelzett
(10)
(9)
eredeti
(10)
mk
(11 tétel)
Keresőszó: mk
Porcelán
1898. Molnár Kati Dísztányér 22,5cm | M. K. Porcelán Paraszt Tányér Falitányér
1904. M. K. & Cs. A. Dísztányér 22,5cm | Molnár Kati Porcelán Paraszt Tányér Falitányér
Altwien és Karlsbad Stilmalerei K.M.K.vár jel,szecessziós teás csésze alátéttel, zsánerjelenettel
K.M.K. német mokkás kávés csésze szett
Karlsbad Stilmalerei K.M.K vár jel szecessziós,opulensen aranyozott cukortartó zsánerjelenettel
Altwien és Karlsbad K.M.K.vár jelzéssel,szecessziós teás csésze alátéttel, zsánerjelenettel
K.M.K. porcelán kézifestett leveses tál