Porcelán (9 tétel)
Porcelán
(9)
Egyéb porcelán
(9)
Terméktípus
csésze, pohár
figurális, szobor
korsó
váza
Készítő, márka
royal dux
(8)
1900-1949
1950-1969
1970-1989
antik
art deco
(7)
Jelzett
jelzett
(7)
sérült
eredeti
(7)
royal doux
(9 tétel)
Keresőszó: royal doux
Porcelán
Royal Doux porcelán
JAROSLAV JEZEK/1923-2002/tervezte Royal Doux Elefánt-porcelán
Csodaszép Royal Doux virágos kakaós bögre készlet 6 db
Nagyon ritka Royal Doux porcelán imádkozó kislány figura
Royal Doux áttört mintás, vadász jelenetes majolika korsó
Royal Doux táncos férfi
Utolsó leárazás, alább már nem - Royal-doux kócsagpár
Royal Doux porcelán
Royal doux váza