Porcelán (7 tétel)
Porcelán
(7)
Egyéb porcelán
Herendi
Terméktípus
egyéb tárgy
figurális, szobor
Készítő, márka
egyéb márka, készítő
herendi
1800-1899
1900-1949
art deco
Jelzett
jelzett
sérült
eredeti
kisfaludy strobl
(7 tétel)
Keresőszó: kisfaludy strobl
Porcelán
Herendi, Kisfaludy Strobl Zsigmond: Kardját néző huszár. 40 cm, hibátlan, csupa arany
Egy főrintról Kisfaludy Strobl Zsigmond!!! Hatalmas, hibátlan alkotása
Nagyon ritka ANTIK Herendi Hadik huszár - Kisfaludy Strobl Zsigmond szobra
Antik, Kisfaludy Stróbl Zsigmond női akt
1,-Ft Eredeti Kisfaludy Strobl Zsigmond Ó Herendi Hadik huszár!
KISFALUDY STRÓBL AKT SZOBOR
Kisfaludy Strobl - 50 cm magas szobor