Porcelán (21 tétel)
Porcelán
(21)
Egyéb porcelán
(7)
Herendi
Hollóházi
Német porcelán
Román porcelán
Zsolnay
Terméktípus
egyéb tárgy
figurális, szobor
(17)
Készítő, márka
egyéb márka, készítő
egyéb német porcelán
ens, volkstedt
herendi
hollóházi
román porcelán
royal dux
zsolnay
További opciók ...
-1800
1800-1899
1900-1949
1950-1969
1970-1989
2000-
ismeretlen
(11)
antik
retro
(14)
Jelzett
jelzetlen
jelzett
(14)
(8)
restaurált
sérült
(7)
eredeti
(13)
lovasszobor
(21 tétel)
Keresőszó: lovasszobor
Porcelán
Német porcelán lovas szobor 297
Rendkívűl élethű lovas szobor
Nagyméretű nagyon antik majolika díjugrató lovas szobor
Royal dux lovas szobor
A. Verrocchio: B. Colleoni lovasszobra (régi Scheibe-Alsbach porcelán)
Ugrató ló fehér porcelán lovas szobor
Szignált porcelán lovas szobor 992
Német porcelán lovasszobor 803
Porcelán lovas szobor 108
Német porcelán lovas szobor 815
Zsolnay eozinmázas lovas szobor. Számozott. Hossza 12 cm.
Herendi lovasszobor
Herendi (RITKA) harcos lovas szobor.
Fasold&Stauch porcelán lovas szobor
31 x 27 cm lovas szobor
Lovas szobor
Herendi Szent István Király lovasszobor
Hatalmas jelöletlen porcelán lovasszobor.
Antik K.P.M porcelán lovas szobor
Amazon, herendi lovasszobor
Herendi: Leonardo da Vinci lovasszobra