Porcelán (15 tétel)
Porcelán
(15)
Zsolnay
(15)
Terméktípus
figurális, szobor
váza
(14)
Készítő, márka
zsolnay
(15)
1900-1949
1950-1969
1970-1989
(8)
antik
retro
(8)
Jelzett
jelzetlen
jelzett
(13)
(7)
sérült
eredeti
(13)
zsugor
(15 tétel)
Keresőszó: zsugor
Porcelán
Zsolnay ritka eozin zsugor mázas teknős teknősbéka
Zsollnay porcelán antik zsugor mázas váza. Pajzspecsétes, ökörvér színű. Vanneki!
Zsolnay eozin repesztett, zsugor mázas különleges váza!
Zsolnay eozin ökörvér repesztett, zsugor mázas modern váza, kancsó
Zsolnay eozin repesztett, zsugor mázas váza!
Zsolnay repesztett, zsugor mázas váza!
Zsolnay porcelán váza (repesztett - ökörvér/zsugor mázzal)
Zsolnay eozin ökörvér repesztett, zsugor mázas modern váza
Zsolnay porcelán antik zsugor mázas váza. Fehér színű, magassága 25,5 cm.
Zsolnay porcelán repesztett zsugor mázas váza 24 cm
Zsolnay zsugor mázas eozin ritka váza
Nagyon ritka Zsolnay modern zsugor mázas, repesztett mázas Zsiráf váza
Antik Zsolnay Zsúgor mázas Váza !
ZSOLNAY ZSUGOR MÁZAS VÁZA