Porcelán
Alföldi porcelán
Teás-, kávéskészlet (22 tétel)
Porcelán
Alföldi porcelán
(10656)
Asztalközép, kínáló
(123)
Bonbonier, doboz
(54)
Cukortartó
(173)
Csésze, pohár
(2727)
Egyéb tárgy
(179)
Étkészlet
(606)
Falidísz
(123)
Figurális, szobor
(9)
Fűszertartó
(221)
Gyűszű
Hamutál
(77)
Harang, csengő
Italos készlet
(90)
Kanna, kancsó
(520)
Kiöntő
(401)
Korsó
(44)
Lámpa
Tálca
(48)
Tál, tányér
(4440)
Teás-, kávéskészlet
(705)
Váza
(112)
Terméktípus
teás-, kávéskészlet
(22)
Készítő, márka
alföldi porcelán
(22)
1950-1969
1970-1989
(9)
(10)
art deco
empire
retro
(9)
(11)
Jelzett
jelzett
(21)
(16)
sérült
eredeti
(22)
22 tétel
Porcelán
Teás-, kávéskészlet
Alföldi porcelán pipacsos készlet pótlásra
Alföldi porcelán teáskészlet
Hódmezővásárhelyi, Alföldi Porcelán jelzettel kávéskészlet, a város címerével díszítve, díszdobozban
Hódmezővásárhely Alföldi porcelángyári Kávés készlet.
Aranyozott ALFÖLDI első osztályú teás
Alföldi csipkebogyó mintás teáskészlet. Nem használt,teljes
Retro Bella mintás Alföldi kávés készlet
1 Ft-ról! 6 személyes Alföldi Porcelán ,,napocskás" kávéskészlet
Alföldi pipacsos kávéskanna
Alföldi pipacsos tejkiöntő
Alföldi csipkebogyó mintás kávéscsésze,mokkás csésze
Alföldi porcelán kávés csészék alátéttel
Alföldi kávés készlet 4 személyes
Alföldi porcelán menza mintás mokkás kávés készlet
Alföldi porcelán kávés készlet. Hiánypótlásra.
Alföldi porcelán
Alföldi porcelán
Alföldi porcelán kávés pohár alátét, fehér színű.
Alföldi porcelán, kávés pohár alátét.
Alföldi porcelán kávéscsésze alátét, sötétkék csíkkal, 13 cm átmérővel.
Retro12db-os Alföldi porcelán kávéskészlet
6 db-os Alföldi porcelán retro kávéskészlet