Porcelán
Angol porcelán
Royal Worcester (12 tétel)
Porcelán
Angol porcelán
Royal Worcester
(12)
Csésze, pohár
Egyéb tárgy
Figurális, szobor
Kiöntő
Tál, tányér
Terméktípus
csésze, pohár
egyéb tárgy
figurális, szobor
kiöntő
tál, tányér
Készítő, márka
royal worcester
(12)
-1800
1990-1999
ismeretlen
antik
barokk
(8)
Jelzett
jelzetlen
jelzett
(11)
(9)
restaurált
eredeti
(12)
12 tétel
Porcelán
Angol porcelán
Royal Worcester
2 db Royal Worchester gyönyörű különleges tojástartó
ROYAL WORCESTER TÁNYÉR
Royal Worcester angol tojás készítéséhez díszes porcelán #2
Royal Worcester angol tojás készítéséhez díszes porcelán #1
3 db szépséges kistányér!
18. századi ROYAL WORCHESTER porcelán csésze
ANGOL ROYAL WORCESTER PALISSY PORCELÁN FELES POHÁRKÁK
Royal Worcester Új érkező
Royal Worcester Első érintés
AKCIÓ! ROYAL WORCESTER 1790 ANGOL KIÖNTŐ 20CM-ES
AKCIÓ!! ROYAL WORCESTER 1790 ANGOLPORCELÁN KIÖNTŐ 20CM-ES
Royal Worcester madárka