Porcelán
Drasche (10 tétel)
Porcelán
Drasche
(10)
Csésze, pohár
Fűszertartó
(8)
Terméktípus
csésze, pohár
fűszertartó
(9)
Készítő, márka
drasche
(10)
1900-1949
antik
art deco
eklektikus
modern
szecesszió
Jelzett
jelzetlen
jelzett
(8)
eredeti
fűszertartó
(10 tétel)
Keresőszó: fűszertartó
Porcelán
Drasche
Fűszertartók
4 db Drasche konyhai füszertartó-az ár a 4 db-ra vonatkozik 700 Ft/db
3 db antik konyhai tartó-az ár a 3 db-ra vonatkozik
Drasche sótartó.
Drasche aranyszegélyű só-bors tartó
LEÁRAZTAM!!!!!! Fűszertartó komplett, 16 részes
DRASCHE BUDAPEST aranyozott porcelán fűszertartó
Drasche olajos flaska
Antik fűszertartó ritka
Drasche tea tartó doboz