Porcelán
Drasche
Csésze, pohár (23 tétel)
Porcelán
Drasche
(3769)
Asztalközép, kínáló
(65)
Bonbonier, doboz
(106)
Cukortartó
(22)
Csésze, pohár
(332)
Egyéb tárgy
Egyéb tárgy
(457)
Étkészlet
(11)
Falidísz
(9)
Figurális, szobor
Figurális, szobor
(2242)
Figurális, szobor
Fűszertartó
(8)
Gyertyatartó
Hamutál
(35)
Italos készlet
Kanna, kancsó
(39)
Kaspó
Kiöntő
(31)
Korsó
Lámpa
(21)
Tálca
(11)
Tál, tányér
(185)
Teás-, kávéskészlet
(55)
Váza
(122)
Terméktípus
csésze, pohár
(23)
Készítő, márka
drasche
(23)
1900-1949
1950-1969
(12)
1970-1989
art deco
modern
retro
szecesszió
(17)
Jelzett
jelzetlen
jelzett
(21)
(18)
sérült
eredeti
(21)
23 tétel
Porcelán
Drasche
Csésze, pohár
Régi Drasche virágmintás jelzett porcelán hasas bögre hibátlan állapotban 10 cm.
Régi Drasche bögre
DRASCHE Kávés készlet, teljes, hiánytalan, 6 db csésze, 6 db csészealj
Drasche hasas bögre pár 761
Drasche virágmintás hasas bögrék, 6db
Antik drasche rózsás teás bögre 210
Drasche mese bögre 9/10
Drasche mese bögre 2/10
Drasche mese bögre 10/10
Drasche mese bögre 4 /10
Drasche mese bögre 1/10
Drasche mese bögre 3/10
Drasche mese bögre 8/10
Drasche mese bögre 7/10
Drasche mese bögre 6/10
Drasche mese bögre 5/10
Drasche rózsás bögre, nagy, vastagfalú porcelán
Régi Drasche porcelán pocakos bögrék.
Drasche bögre HÉVÍZ
Bögre
3 db drasche bögre ! Együtt !
BERNADOTTE tojáshéj porcelán kávés csésze 3 db
Csodálatos , antik rózsás bögre !