Porcelán
Fischer
Tál, tányér (16 tétel)
Porcelán
Fischer
(1064)
Asztalközép, kínáló
(86)
Bonbonier, doboz
(10)
Cukortartó
(13)
Csésze, pohár
(130)
Egyéb tárgy
(119)
Étkészlet
(19)
Falidísz
(22)
Figurális, szobor
(12)
Fűszertartó
(14)
Gyertyatartó
Hamutál
Italos készlet
Kanna, kancsó
(58)
Kaspó
(19)
Kiöntő
(41)
Korsó
(16)
Kosár
Lámpa
(26)
Tálca
(12)
Tál, tányér
(235)
Teás-, kávéskészlet
(14)
Váza
(212)
Terméktípus
tál, tányér
(16)
Készítő, márka
fischer
(16)
1800-1899
(7)
1900-1949
(8)
antik
empire
szecesszió
(10)
Jelzett
jelzett
(14)
(9)
restaurált
eredeti
(14)
16 tétel
Porcelán
Fischer
Tál, tányér
Fischer Ignác dísztányér a magyar népviseletek sorozatból 18. század 20cm
Fischer Vilmos Kolozsvárott feliratos kézi festett tányérkák 11 cmés 7,5 cm
NINCS MINIMÁLÁR FISCHER IGNÁC FALITÁL
Fischer I. Meisseni mintás tányér
10 Ft-ról! Nagyméretű Fischer tál!
Fischer Ignác antik füszertartó, sótartó különlegessség (1892-1906) 11/11
Ó-Herendi Fischer áttört tányér
Fischer J. Budapest tányér
Fischer Ignác antik tál
FISCHER BUDAPEST tanyer hibatlan 34 x26 cm 1880
Fischer Ignác lapos tányér
ANTIK FISCHER EMIL tányér!
FISCHER EMIL Majolika tányér/kínáló!
HERENDI-FISCHER tányér 1890-ből
fhcher j soszos tal