Porcelán
Francia porcelán (24 tétel)
Porcelán
Francia porcelán
(24)
Egyéb francia porcelán
(14)
Limoges
Sarreguemines
(9)
Terméktípus
bonbonier, doboz
fűszertartó
(23)
Készítő, márka
egyéb francia porcelán
(14)
limoges
sarreguemines
(9)
1800-1899
1900-1949
1970-1989
2000-
ismeretlen
(14)
antik
népi
(19)
Jelzett
jelzetlen
jelzett
(17)
(7)
(9)
sérült
eredeti
(14)
(10)
fűszertartó
(24 tétel)
Keresőszó: fűszertartó
Porcelán
Francia porcelán
Sarreguemines antik francia fajansz fűszertartó tároló kaspó virágtartó
Francia fűszertartó készlet polccal, kiegészitőkkel
Francia Berry Haute porcelán kávétartó,tégely
Villeroy & Boch só és bors szóró
Fajansz Sarreguemines ecet-olajtartó
SARREGUEMINES OLAJ - ECETTARTÓ - LOUIS XV
Virágos francia fűszeresek
2db fűszertartó
Sarreguemines "Obernai faienceries" France, 4 db fűszer, teafű, stb. tartó
RÉGI FRANCIA JELZETT FA FEDELES PORCELÁN SÓTARTÓ !
RÉGI FŰSZERTARTÓ KÉSZLET 11 DB.
Sarreguemines porcelán tároló/ kaspó/ fűszeres
2 db hibátlan Villeroy and Boch fűszertartó Laplau téli táj
Bonbonier, ékszer tartó vagy fűszer tartó. Apilco francia porcelán
Francia fűszertartó ,tárolók párban
Sarreguemines Mustáros Tároló Porcelán
ANTIK FRANCIA FAJANSZ OLAJ ECETTARTÓ
Francia madaras tároló
Le Grenier de Louise - francia vintage cseresznyés fűszertartók
Sarreguemines fűszertartó .tároló
Francia fűszertartó készlet
Sarreguemines sótartó, ezüstözött talp, perem
Antik fajansz sótartó (Sarreguemines)
sarreguemines fűszertartók ( 3 részes)