Porcelán
Keleti porcelán
Japán porcelán (162 tétel)
Porcelán
Keleti porcelán
Japán porcelán
(162)
Asztalközép, kínáló
Bonbonier, doboz
Csésze, pohár
(12)
Egyéb tárgy
(25)
Étkészlet
Falidísz
Figurális, szobor
(9)
Fűszertartó
Hamutál
Italos készlet
Kanna, kancsó
Kiöntő
Korsó
Lámpa
Tálca
Tál, tányér
(31)
Teás-, kávéskészlet
(24)
Váza
(34)
Terméktípus
asztalközép, kínáló
bonbonier, doboz
csésze, pohár
(12)
egyéb tárgy
(25)
étkészlet
falidísz
figurális, szobor
(9)
fűszertartó
hamutál
italos készlet
kanna, kancsó
kiöntő
korsó
lámpa
tálca
tál, tányér
(31)
teás-, kávéskészlet
(24)
váza
(34)
További opciók ...
Készítő, márka
japán porcelán
(160)
-1800
1800-1899
(10)
1900-1949
(24)
1950-1969
(12)
1970-1989
(10)
1990-1999
2000-
ismeretlen
(28)
(71)
További opciók ...
antik
(10)
art deco
barokk
empire
keleti
(59)
modern
népi
retro
(84)
További opciók ...
Jelzett
jelzetlen
(22)
jelzett
(121)
(19)
(60)
(78)
restaurált
sérült
(18)
eredeti
(124)
(38)
162 tétel
Porcelán
Keleti porcelán
Japán porcelán
1. oldal / 3
Chokin váza 24k aran dekorral
Antik japán tányér
Imari japán tányér átm.16 cm.
Imari japán tányér átm.16 cm.
Japán női arcos kávés készlet 719
Japán tálka
Antik japán hárfázó gésa. Extrém ritka!
CHORI japán virágos porcelán mélytányér 23 centis
Keleti diszitesu porcelan vaza
Gazdagon diszitett keleti tanyer
" Utolsó vacsora ", 18 karátos arannyal aranyozott, Japán porcelán tányér. Falidísz, falikép, vallá.
Fácánok porcelán dísz
Gésás tányérok
1 Ft-ról! Kiegészítésnek! Csodaszép Japán tojáshéj porcelánok, együtt
KUTANI PORCELÁNOK
Gyönyörű,japán porcelán paradicsommadaras váza
Nagy Japán porcelán jelenetes serlegváza,padlóváza
1Ft-ról! 4 darab Japán aranyozott, kézzel festett, tojáshéj porcelán reggeliző szett
Japán porcelán jelenetes serlegváza
Két darab kézzel festett Satsuma váza
Ritka,japán,fajansz,jelenetes korsó
Antik japán bonbonier
Vintage,Japán imari tányér
CHOKIN japán 24 karátos aranyozott dísztányér
Aranyozott, Japán urnaváza , váza + tányér
1 Ft-ról! 1db Japán aranyozott, ,,pagodás" vékony tojáshéj porcelán teáscsésze, kistányérral,
1 Ft-ról! Sohasem használt! 6 db Japán ,,gésás" gyönyörű porcelán kávéscsésze, 6 alátét kistányérral
Japán, gésás, különleges teás kiöntő, cukortartó, kiskiöntő, 2 csészével, kistényérral
Jingdezhen China jelzett porcelán falitányér tál tányér Kína Japán Ázsia 20 század
Régi Japán Satsuma porcelán váza szamuráj jelenetes foo kutya fogóval
SATSUMA KÉZZEL FESTETT JAPÁN VAGY KÍNAI JELZETT PORCELÁN VÁZA VÁZÁK, KÍNA JAPÁN ÁZSIA KELETI ÁZSIAI
100FT-RÓL!SATSUMA PORCELÁN KINÁLÓ
ANTIK JAPÁN ARANYOZOTT KÉZZEL FESTETT NAGY TÁL FÜSTÖLŐTARTÓ EDÉNY 19 SZÁZAD
Só - bors tartó Porcelán
Japán porcelán teatartó bambusz (szerencsehozó) mintával 13 cm magas
Csodaszép Yamasen Gold Collection Fine Porcelain 24k Gold JAPÁN. Az alj átmérője : 14 cm
JAPÁN VAGY KÍNAI IMARI KÉZZEL FESTETT NAGY PORCELÁN LÁMPA TEST PÁR KÍNA ÁZSIA ÁZSIA ASZTALI LÁMPÁK
2 Japán váza , kézzel festett madaras mintával
10 Ft-ról! Antik Keleti Teáskészlet!
Japán régi, gyöngyös, kézzel festett, csodálatos porcelán váza
JAPÁN SATSUMA DUPLA FEDELES GYÖMBÉRTARTÓ
ANTIK JAPÁN KÉZZEL FESTETT JELZETT NAGY KERÁMIA VÁZA KASPÓ FOO KUTYA FÜLEKKEL KÍNA ÁZSIA 19 SZÁZAD
Ne keressen tovább, megtalálta! Japán régi, gyöngyös, kézzel festett, csodálatos porcelán váza
JAPÁN TOJÁSHÉJ TEÁS SZETT
6 darab gazdagon aranyozott (24K arany), YAMASEN, Japán porcelán csésze, alátéttel, hibátlan!
Győnyőrű Japán lüszter mázas jelenetes, porcelán 2 személyes teás
Japán porcelán csésze - pótlásnak - a peremén minimális sérülés - 6 x 13,5 cm. (13)
Japán porcelán kávés tányér - egyiknél lepattanás - dúsan díszitett - 12,5 cm. (9)
Csodálatos, kézzel festett, litofán tojáshéj csészékkel, japán porcelán reggeliző, gésa, 1 Ft-ról
EGY GYÖNYÖRŰ-JAPÁN-DEKORATÍV-KERTI ÉLVEZETEK-BLOOMINGDALES KOLLEKCIÓHOZ ÉKSZERDOBOZ-VINTAGE DARAB
Kézzel festett Japán Jelzett Díszpohár Öntött Vas Tartóval
100FT RÓL!!! ANTIK JAPÁN PORCELÁN KINÁLÓ KÉZZEL FESTETT
Gyűjtőknek! Igen ritka, régi japán tojáshéj porcelán csésze aljjal, aranyozott füllel.
KOBALTKÉK JAPÁN PORCELÁN TEATARTÓ FEDÉLLEL, 13 CM MAGAS!
SZERENCSEHOZÓ PÁVA, JAPÁN PORCELÁN VÁZA, IMARI WARE! CÍMKÉVEL ELLÁTVA!
KIÁRUSITÁS!! SATSUMA PADLÓ VÁZA 35,CM
2 darab keleti váza
60
60
80
100
1
2
3
Ugrás erre az oldalra: