Porcelán
Keleti porcelán
Japán porcelán
Bonbonier, doboz (5 tétel)
Porcelán
Keleti porcelán
Japán porcelán
(1671)
Asztalközép, kínáló
(29)
Bonbonier, doboz
(37)
Cukortartó
(10)
Csésze, pohár
(178)
Egyéb tárgy
(512)
Étkészlet
(12)
Falidísz
(16)
Figurális, szobor
(47)
Fűszertartó
(21)
Gyertyatartó
Hamutál
Italos készlet
(19)
Kanna, kancsó
(24)
Kaspó
(10)
Kiöntő
(33)
Korsó
Lámpa
(14)
Tálca
Tál, tányér
(211)
Teás-, kávéskészlet
(329)
Váza
(160)
Terméktípus
bonbonier, doboz
Készítő, márka
japán porcelán
1800-1899
ismeretlen
antik
keleti
Jelzett
jelzett
eredeti
5 tétel
Porcelán
Keleti porcelán
Bonbonier, doboz
Antik japán bonbonier
EGY GYÖNYÖRŰ-JAPÁN-DEKORATÍV-KERTI ÉLVEZETEK-BLOOMINGDALES KOLLEKCIÓHOZ ÉKSZERDOBOZ-VINTAGE DARAB
Satsuma porcelán ékszertartó
Antik kézzel festett távolkeleti bonbonier
SATSUMA 18dik századi Japán kézzel festett,gazdagon aranyozott nporcelán Bonboniert kínálok eladásra