Porcelán
Keleti porcelán
Japán porcelán
Kaspó (10 tétel)
Porcelán
Keleti porcelán
Japán porcelán
(1671)
Asztalközép, kínáló
(29)
Bonbonier, doboz
(37)
Cukortartó
(10)
Csésze, pohár
(178)
Egyéb tárgy
(512)
Étkészlet
(12)
Falidísz
(16)
Figurális, szobor
(47)
Fűszertartó
(21)
Gyertyatartó
Hamutál
Italos készlet
(19)
Kanna, kancsó
(24)
Kaspó
(10)
Kiöntő
(33)
Korsó
Lámpa
(14)
Tálca
Tál, tányér
(211)
Teás-, kávéskészlet
(329)
Váza
(160)
Terméktípus
kaspó
(10)
Készítő, márka
japán porcelán
(10)
-1800
1800-1899
1900-1949
1950-1969
ismeretlen
barokk
keleti
Jelzett
jelzetlen
jelzett
sérült
eredeti
10 tétel
Porcelán
Keleti porcelán
Kaspó
Kék festésű szögletes japán kaspó
Kék festésű , szögletes, japán kaspó aljjal
Japán, Gold Imari, porcelán, kézi zománcfestésű
Kék festésű japán kaspó
Japán porcelán kaspo Edo korszak
Extra szép kaspó eladó hibátlan állapotban
Japán kaspó
Antik jelzett Kutani kaspo
Satsuma edény