Porcelán
Német porcelán
Dresden (16 tétel)
Porcelán
Német porcelán
Dresden
(16)
Asztalközép, kínáló
Csésze, pohár
Egyéb tárgy
Figurális, szobor
Gyertyatartó
Kaspó
Tál, tányér
Váza
Terméktípus
asztalközép, kínáló
csésze, pohár
egyéb tárgy
figurális, szobor
gyertyatartó
kaspó
tál, tányér
váza
Készítő, márka
dresden
(16)
-1800
1800-1899
1900-1949
1970-1989
(8)
antik
barokk
eklektikus
Jelzett
jelzett
(14)
restaurált
sérült
eredeti
(14)
16 tétel
Porcelán
Német porcelán
Dresden
1870-1880 Elbogen porcelán figura pár!
Szép festésű,nagy méretű barokk szobor pár,,,kalapos hölgyek,,37 cm,,Minimál ár nélkül,,
Drezdai német porcelán kézzel festett áttört tányér 27cm kardos jelzéssel
Dresden virág mintás pogácsás tál
Antik német barokk asztalközép
Dresden, drezdai csipkeruhás porcelánok, balerina, 2 db
5 db Dresden, drezdai porcelán csipkeruhás balerina és udvarhölgy, grófkisasszony
Gyönyörű antik Dresden rózsás gyertyatartó
Porcelán kaspók párban jelzett Germany Dresden
1 ft os aukció. Dresden 19 sz antik váza.
Dresden áttört tányérok db- ra
Antik Dresden porcelán figura
DREZDAI SAXON MANUFAKTURA KÁVÉS CSÉSZE SP JELZÉSSEL
Dresdai szobor
Német porcelán szalvétagyűrű készlet
Dresdai porcelan tanyerok