Szobor (13 tétel)
Szobor
(13)
Bronz
Csont
Egyéb szobor
Fa
Ón
Téma
akt
egyéb
emberábrázolás
Anyag
bronz
csont
egyéb szobor
fa
ón
Jelzés/Szignó
nincs
van
(7)
1850-1899
1900-1939
ismeretlen
sérült
Szecesszios
(13 tétel)
Keresőszó: Szecesszios
Szobor
Antik szecessziós női bronz szobor 802
Faragott szecessziós fényképtartó királyi koronával
1 ft os aukció. Szecessziós női alakos szobor.
Szecessziós szobor 893
Ón szecessziós szobor 331
Szecessziós szobor sérült jelzett.
KÜLÖNLEGES, ANTIK, SZECESSZIÓS ELEFÁNTCSONT- FA SZOBOR, CA 1900!
KÜLÖNLEGES, ANTIK, SZECESSZIÓS ELEFÁNTCSONT- FA SZOBOR, CA 1900!!!
GYÖNYÖRŰ, ANTIK, SZECESSZIÓS ELEFÁNTCSONT- FA SZOBOR, CA 1900!!!
Antik szecessziós nő
Szecessziós női bronz szobor
Bronz szecessziós relief/szobor
Hirmann Ferenc szecessziós, térdelő akt