Szobor (14 tétel)
Szobor
(14)
Egyéb szobor
Ismeretlen
Műanyag
Terrakotta
Téma
emberábrázolás
keleti
(11)
Anyag
egyéb szobor
ismeretlen
műanyag
terrakotta
Jelzés/Szignó
nincs
(7)
van
1940-
ismeretlen
(10)
(7)
sérült
agyagkatona
(14 tétel)
Keresőszó: agyagkatona
Szobor
Kínai agyagkatona, terrakotta 37 cm magas
DT/254 – Kínai agyagkatona múzeumi másolata
Régi, jelzett kínai agyagkatona szobor
Kínai agyag katonák reprodukció - 2 db együtt
Agyagkatona szobor eladó
Kínai, mini agyag katona szett
Kínai agyagkatona szobor
Kínai agyagkatona másolat kis szobor
Kínai / Xiani / replika agyag katona
Eladó agyag katona
Kínai agyagkatona
Nagyméretű kínai, álló agyagkatona, 130 cm magas
Régi kínai agyagkatonák
Kinai agyagkatonák