Szobor (18 tétel)
Szobor
(18)
Bronz
(7)
Egyéb szobor
Fa
Gipsz
Ismeretlen
Kő
Műanyag
Téma
egyéb
egyházi
emberábrázolás
(8)
híres ember
keleti
Anyag
bronz
egyéb szobor
fa
gipsz
ismeretlen
kő
műanyag
Jelzés/Szignó
nincs
van
1850-1899
1900-1939
1940-
ismeretlen
(9)
napoz��
(18 tétel)
Keresőszó: napoz��
Szobor
KIÁRÚSÍTÁS! :) Nagyméretű art deco táncosnő szobor / 40,5 cm!
Willow tree figura szobor "For always" anyák napjára is
Auguste Moreau szobor. Csak 2 napig!
Szőllősy Enikő (Budapest, 1939-): A Nap szerettei bronz plakett
Nagy kerti Kő Napkorong Jin Jang Nap hold Korong falikút vagy kút dísz kő szobor 65cm
Jelzett! Gyönyörű, Diána - Wales-i hercegnő mellszobor
A NAP arca gipsz falidísz
KÍNAI RITKA KÉZZEL FARAGOTT TUDÓS KŐ FIGURA TÁJKÉP ÉS BÖLCS TUDÓS. KÍNA JAPÁN. CSAK 2 NAPIG AUKCIÓN!
RÉGI KÍNAI VAGY TIBETI NEPÁLI BRONZ BUDDHA SZOBOR, KÍNA JAPÁN TIBET NEPÁL CSAK 2 NAPIG AUKCIÓN!
Hatalmas R. Kiss Lenke porcelán (biszkvit) szobor. Anyák napjára, vagy ajándéknak tökéletes
Akció! CSAK 10 Napig! L et F Moreau szobor
Kislány mellszobor (Csak 3 napig)
Sört csapoló szerzetes, mügyanta szobor. (Csak 3 napig)
Indiai istenség fa szobor. (Csak 3 napig)
Szürreális család onnan, ahol sosem süt a nap, kő, fémlemez, vászon, fél méter magas
Felkelő nap háza -. szinezett betondombormű 18 x 21 cm - Lehoczky József 2018.
Napba néző bronz szobor kövön régi apró íróasztaldísz-nehezé
A K C I Ó S ÁR A MAI NAPON !!! Tyuk tolvaj