Szobor
Alabástrom (5 tétel)
Szobor
Alabástrom
Akt
Állatábrázolás
Emberábrázolás
Téma
akt
állatábrázolás
emberábrázolás
Anyag
alabástrom
Jelzés/Szignó
nincs
van
1900-1939
ismeretlen
sérült
5 tétel
Szobor
Alabástrom
Alabástrom Achilleus Szobor Hibátlan 1 forintról!
"SOCRATES" (SZókratész), jelzett, szobor, figura, dekoráció.
Antik szobor - A.Santini - Paolina Bonaparte - 1 forintról, garanciával!
Görög alabástrom dísztárgy
ANTIK ALABÁSTROM PÁRDUC!