Szobor
Alabástrom
Mitológia (10 tétel)
Szobor
Alabástrom
(169)
Akt
(18)
Állatábrázolás
(18)
Egyéb
(15)
Egyházi
(15)
Emberábrázolás
(78)
Híres ember
(11)
Keleti
Mitológia
(11)
Non-figuratív
Téma
mitológia
(10)
Anyag
alabástrom
(10)
Jelzés/Szignó
nincs
van
ismeretlen
(8)
10 tétel
Szobor
Alabástrom
Mitológia
IFESTOS alabástrom szobor 23 cm.
Alabástrom kézi készitésú fali tál átm 18cm italy
Venus Italica utánzat
Vénusz görög istennő mellszobra /Afrodité/ alabástrom
Keleti szobor
Aphrodite antik Alabástrom szobor. 19 sz.
1G069 Antik szecessziós alabástrom női büszt Vénusz szobor jelzett A. PIAZZA CARRARA 1906
Achilles szobor szép munka hibátlan 40 cm hosszú 31.5 cm magas
Görög Szobor
Athene alabástrom szobor 26 cm