Szobor
Aranyozott (54 tétel)
Szobor
Aranyozott
(54)
Akt
Állatábrázolás
Egyéb
Egyházi
(15)
Emberábrázolás
(15)
Híres ember
Keleti
(10)
Mitológia
Téma
akt
állatábrázolás
egyéb
egyházi
(14)
emberábrázolás
(15)
híres ember
keleti
(10)
mitológia
További opciók ...
Anyag
aranyozott
(50)
fa
Jelzés/Szignó
nincs
(22)
van
(26)
-1800
1900-1939
1940-
(12)
ismeretlen
(12)
(24)
(20)
(14)
restaurált
sérült
(18)
54 tétel
Szobor
Aranyozott
Aranyozott angyal gyertyatartó pár
Pitbull, kutya szobor
Antik Egyiptomi aranyozott élénk színes Fáraó Fej- 18 cm-es eladó
Szecessziós női büszt-spiáter- márvány talapzaton
Thaiföldi imádkozó Thepanom faragott aranyozott szobor. Egzotikus műtárgy.
Kuan Yin óarany buddha szobor, az elesettek védelmezője, 14 cm magas. Vanneki!
Karácsonyi angyal,aranyozott hozzáillő gyertyákkal eredeti csomagolásban,
Női mellszobor -öntöttvas aranyozva márványon
Karácsonyi angyalka figura aranyozott fémhuzalból, magassága 13 cm. Vanneki!
E. Antik nagy aranyozott fa, Templomi kereszt, korpusz, feszület, 93 cm! Igényes.
Angyalpár
Antik Mária dombormű.
fém katona szobor, 22 cm-es magasságú, lakberendezéshez kiváló.
Exkluzív aranyozott Buddha szobor 1 fából kifaragva - VÁROM AJÁNLATÁT
Buddha
ART DECO szobor, bronz-arany szinű
Hirmann Ferenc szobor
1956 utáni nagyobb aranyozott ló szobor, fa talpon
Ritka tűzaranyozott és rekesz tűzzománcozott PÁVA mahagóni talapzaton
Barokk Arany Fali dísz konzol, oszlopfő 37*27cm
Barokk arany fali dísz ,konzol 45*25cm
Barokk Arany Fali dísz,konzol angyalkás 33*23*25cm
Szép szobor
24 ka. aranyozott - Swarovski kristályokkal díszített sárkány - új - 13 x 11 x 5 cm
Formás, szeci miliő, aranyozott szobor, szerintem gyanta
Kovács T.szignós gipsz dombormű
Melocco Miklós (1935–): Madonna
Fából faragott aranyozott posztamens Mozart szoborral
Antikolt Buddha szobor, aranyozott – 29,5cm
Buddha, aranyozott teakfa szobor
Ló szobor
Gyönyörű , nagyméretű puttók párban
Antikolt Buddha szobor, aranyozott – 27cm
Régi faragott fa puttó
ÁRON ALUL! EGYIPTOMI ÍZISZ SZOBOR magasság: 18 cm,
Barokk fali disz oszlop nöi fej ,konzol virágtartó
Angyal , puttó páros . Nagy méretű !
Szobor
Szobor
Szobor
A Töviskoszorús Krisztus - bronzírozott stukkó dombormű
Madonna Dombormű jelzett, aranyozott
Szecessziós szobor tükör 50cm
Faszobor XVIII.század
KÁPRÁZATOS ANGYALKA !-30CM!-
Antik aranyozott fa istennö
Szecessziós hölgy szobor-műgyanta kézi festéssel-33 cm
Nagyméretü angyal gyergyával
Szecessziós falidisz
ARANYOZOTT ANTIK BUDDHA SZOBOR ENGOBE FESTÉSSEL
SZOBOR EZÜSTÖZÖTT NAGYMÉRETŰ TALPAS FUTBALISTA
Angyal (I.)
Kortárs kerámia....szignós!