Szobor
Gipsz (555 tétel)
Szobor
Gipsz
(555)
Akt
(46)
Állatábrázolás
(30)
Egyéb
(41)
Egyházi
(120)
Emberábrázolás
(218)
Híres ember
(58)
Keleti
(9)
Mitológia
(25)
Népi
Non-figuratív
Téma
akt
(46)
állatábrázolás
(29)
egyéb
(41)
egyházi
(116)
emberábrázolás
(212)
híres ember
(56)
keleti
(9)
mitológia
(25)
népi
non-figuratív
(12)
További opciók ...
Anyag
gipsz
(542)
(11)
Jelzés/Szignó
nincs
(199)
van
(121)
(233)
1850-1899
(16)
1900-1939
(67)
1940-
(133)
ismeretlen
(52)
(285)
(93)
(222)
restaurált
sérült
(52)
(181)
555 tétel
Szobor
Gipsz
10. oldal / 10
7679 Régi gipsz arckép fa keretben 6 x 7 cm
Hordóvég falidísz (Johny Walker)
Belvederei Apollón büszt
Szobor
szobor régiség
Eladó 2 darab szobor
NAGYMÉRETŰ SZOBOR,AKT,PLASZTIKA GIPSZ 55 cm. RITKA!!!
Mária szobor, festett gipsz
Barna szobor sz. Mela
Szent József a kisdeddel szobor
Jászól kis szobrok
Valási szobor Szent Rita valószínű gipsz
Mellszobor dísztárgy - fellelt állapotában
Lovak, ló páros szobor
Aranyozott fali konzol párban
60
60
80
100
1
6
7
8
9
10
Ugrás erre az oldalra: