Szobor
Ismeretlen
Emberábrázolás (25 tétel)
Szobor
Ismeretlen
(600)
Absztrakt
Akt
(45)
Állatábrázolás
(85)
Egyéb
(44)
Egyházi
(65)
Emberábrázolás
(212)
Híres ember
(51)
Keleti
(56)
Mitológia
(29)
Népi
(7)
Téma
emberábrázolás
(25)
Anyag
ismeretlen
(25)
Jelzés/Szignó
nincs
(16)
van
-1800
1900-1939
1940-
ismeretlen
(9)
(10)
(7)
(8)
restaurált
sérült
(7)
25 tétel
Szobor
Ismeretlen
Emberábrázolás
1,-Ft Nagyméretű jelzetlen antik szobor
Art deco stílusú női alak, álló terrrakotta színű szobor, súlyos dísztárgy
Bronzírozott szobor 34 cm-es
Don Quijote kép
1.- Ft-ról!!! - Antik osztrák ázsiai kuli szobrocska
ŐSI LOVAS SZOBOR
Padban ülő diák jelzett szobor
Keleti faragás
Szobor
Szignált szobor 31
Antik fém szobor 972
Kislány mellszobor (Csak 3 napig)
1,-Ft Hatalmas méretű Stöckert Károly (1910-1991 ) alkotása!Képcsarnokos!
EGY FORINTRÓL - SARAH KAY FIGURA EREDETI DOBOZÁBAN
Női szobor 3db
ELADÓ EGY FINOM ANGOL ÚRIEMBER
IGÉNYES KIVITELEZÉSŰ SZOBORKA
Mózes
Szobor,épületdísz,Jeruzsálem
üvöltő fejek szobor
Art-deco relief szerecsen női fej profil
Melocco Miklós szobor eladó
ANTIK,jelzett ALOJZ RIGELE plakett 25cm x 25 cm, sérült
Középkori szoborfej
Mennyasszony-völegény szobor